Liberija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Liberija parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Liberijoje

Liberijos Respublika yra Vakarų Afrikos valstybė, ribojanti šiaurę su Siera Leonė ir Gvinėja, ir rytuose su Dramblio Kaulo Krantu. Pastaruoju metu ją patyrė du pilietiniai karai, dėl kurių šimtai tūkstančių pabėgėlių išvyko ir sunaikino Liberijos ekonomiką.

Jos kapitalas yra Monrovija

Liberija yra šalis, kurią įkūrė išlaisvinti vergai, ir šiandien Liberija turi daugelio pilietinių karų, perversmų, politinių revoliucijų ir jėgų kovų randus, jau nekalbant apie niokojančią Ebolos epidemiją.

Ekonominė ir politinė padėtis nėra stabili ir dėl to sunku tyrinėti investuotojus, kurie domisi nekilnojamuoju turtu Liberijoje. Situacija nėra geresnė vietos gyventojų, kurie nuolat auga ir vis labiau gresiantys būsto poreikiams.

Žinoma, geriausia vieta parduoti nekilnojamąjį turtą Liberijoje yra Monrovija, kurioje gyvena daugiau nei vienas milijonas liberiečių. Didžiausias šalies miestas yra gyva vieta, kur vyriausybė stengiasi patenkinti būtinų būstų poreikius.

Gbarnga yra dar vienas įdomus miestas, kur ieškoti nekilnojamojo turto pardavimui Liberijoje. Tai gali atrodyti tik kaip nuvertęs miestas Liberijos pakraštyje, bet jis yra Cuttingtono universitetas; vienas iš prestižiškiausių šalyje jau daugiau nei šimtmetį.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB